Концерт-фантазія у стилі folkестради “Різдвяна увертюра”

 

14 грудня 2011р. в актовій залі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся концерт-фантазія у стилі folkестради “Різдвяна увертюра” за участю хорового і хореографічного колективів факультету мистецтв академії та дитячої студії Державного академічного козачого ансамблю пісні і танцю  “Козаки Поділля”.

У концерті пролунали вокально-хорові твори: “Фантазія на тему Різдвяних пісень”, “Весела фуга”, “А в Єрусалимі”, “Господарський двір”, “Ой сивая та і зозуленька”. Глядачі з великим задоволенням споглядали  дитячу хореографічну замальовку “Білосніжка і сім гномів”,вокально-хореографічну постановку “Ми вірні друзі”. На високопрофесійному рівні студенти виконали старовинну подільську кадриль “Дев’ятка”та український народний танець “Метелиця”.

У святковій феєрії під звуки саксофона “У лісі, лісі темному” та фортепіанного попурі лунало привітання Діда Мороза та лісових звірят з наступаючими Новорічними святами. Студенти театралізовано передали передріздвяний настрій коляди у сучасних вокально-хореографічних композиціях “Добрий вечір тобі, пане господарю”, “Нова радість стала”де господарями були баба Одарка, дід Степан; кумедна Коза забавляла колядників та Ангел віншував народження Христа.

Під випади золотого дощу на обличчі кожного глядача від Новорічного настрою світилася радість та щирі посмішки.

Керівники святкового проекту:

викладач циклової комісії диригентсько-хорових дисциплін

 та вокалу Лілія Качуринець;

викладач циклової комісії  хореографічних дисциплін Сергій Качуринець. 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55