З ДНЕМ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

Шановні першокурсники, викладачі та студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, щиро вітаємо вас з Днем знань та з початком ювілейного, 100-го  навчального року в історії нашого навчального закладу!

Щороку ми з особливим хвилюванням зустрічаємо цей день. День, який приносить нові зустрічі, проєкти, професійні ідеї та перспективи. День знань – це свято, яке об’єднує всіх. Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія у цьому році відзначає 100-річчя, і нинішні першокурсники, які поповнили почесні ряди нашої академічної родини, стали для закладу ювілейними! Переконані, що кожен першокурсник у недалекому майбутньому стане гідним продовжувачем багаторічних традицій нашої альма-матер і докладе всіх необхідних зусиль, щоб зробити свій внесок у розвиток академії та обраної професії!

Дорогі першокурсники, сьогодні перший день вашого студентського життя.  За спиною  клопоти і хвилювання, пов’язані зі здачею ЗНО та вступом. Попереду – великий і світлий шлях до знань, диплому та професійних вершин. Вітаємо із тим, що вам вдалося досягти почесного звання – студент.

Усім нашим студентам бажаємо успішного навчання, наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей, активної участі в житті студентського колективу та науковій роботі.

День знань – це ще й привід сказати слова подяки викладачам за їхню невпинну працю, професіоналізм. Від щирого серця вітаємо наш професорсько-викладацький склад, який завжди дає студентам найсучасніші знання. 

Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, благополуччя і оптимізму! Нехай цей навчальний рік стане для всіх нас роком досягнень, професійних і особистих перемог! Щастя, успіхів та процвітання!

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55