Заходи. Вебінари. Конференції

<- До головної сторінки

 

26 липня 2023 р. викладачі кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи взяли участь у Круглому столі «Становлення української державності»

https://www.kgpa.km.ua/node/8064

26 липня 2023 року у  Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулося засідання круглого столу на тему «Становлення української державності», приурочене Дню Української Державності. Під час цього засідання були порушені питання: історії державотворчих процесів та формування історичної пам’яті; геополітичне становище нашої держави та її цивілізаційний вибір; відносини УКРАЇНА – ЄС та УКРАЇНА – НАТО.

 

29 червня 2023 р.

Збори кураторів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

https://www.kgpa.km.ua/node/8044

29 червня відбулося зібрання кураторів академічних груп Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Ректор академії Інна Михайлівна Шоробура висловила слова вдячності за злагоджену працю, організовану систему виховної роботи зі здобувачами вищої освіти в Академії, створення умов для індивідуального саморозвитку кожного студента та морального самовизначення кожного студента у надскладний час сьогодення. Спільно з деканами та кураторами академічних груп підвели підсумки та окреслили перспективи виховної роботи на новий навчальний рік.

 

28 червня 2023 р.

«Марафон відповідальності»: Мислити глобально. Діяти локально!

https://www.kgpa.km.ua/node/8037

28 червня 2023 року ректор Інна Михайлівна Шоробура та студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії доєдналися до «Марафону відповідальності» за сприяння амбасадорки Фонду Родини Богдана Гаврилишина Наталії Процюк.

Основна ідея Марафону відповідальності полягає в тому, щоб розповісти про позитивні зміни, які відбуваються щодня, та про активних і небайдужих українців, які творять ці зміни. У межах ініціативи фонду на початку травня щороку ми висаджуємо насіння соняха, читаємо Декларацію відповідальності людини Богдана Гаврилишина та обираємо пункт, який прагнемо розвивати в собі. Для Марафону відповідальності було виведено особливий сорт соняха під назвою «Богдан Гаврилишин», виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця. Місія Марафону полягає у формуванні патріотичної та активної молоді, здатної до розуміння різних культур та вивчення іноземних мов, формування гармонії між особистим, професійним та соціальним життям, збереження навколишнього середовища.  Ми запрошуємо вас долучатися з будь-якого куточку світу і розповідати про свої добрі вчинки!

Друзі, долучайтесь до Марафону відповідальності! Змінимо наше життя разом! Слава Україні!

 

22-23 травня 2023 року здобувачі освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки брали  участь у семінарі «Організація логопедичного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах очної та дистанційної форми корекційної роботи», на якому удосконалили знання про сучасні технології та підходи до вдосконалення існуючих та впровадження нових форм діагностики та корекції порушень мовлення у дітей з особливими освітніми потребами.

http://kgpa.km.ua/node/8097

 

18 травня 2023 р. . викладачі кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи взяли участь у ХІІІ всеукраїнській науково-практичній конференції «Духовні витоки Поділля: Хмельниччина в умовах війни»

https://www.kgpa.km.ua/node/7965

18 травня 2023 р. в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася ХІІІ всеукраїнська науково-практична конференція  «Духовні витоки Поділля: Хмельниччина в умовах війни».

 

18 травня 2023 р.

Круглий стіл «Реформи в освіті: реалії та перспективи»

https://www.kgpa.km.ua/node/7953

18 травня 2023 року в рамках тижня науки та тижня кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи відбувся круглий стіл «Реформи в освіті: реалії перспективи».

 

16 травня 2023 р. викладачі кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи взяли участь у вебінарі "Вибір наукового журналу для статті. Як не зганьбитися своїм списком публікацій"

https://www.kgpa.km.ua/node/7950

 

Вебінар "Профіль науковця та наукові ідентифікатори як запорука формування наукового авторитету"

https://www.kgpa.km.ua/node/7951

Активне використання цифрових ідентифікаторів в науці вимагає від дослідників умінь заповнювати власні профілі на відповідних платформах та тримати їх в актуальному стані. Правильне налаштування цифрових наукових ідентифікаторів сприяє підвищенню авторитета автора, спрощенню публікаційних процесів, а також зростання рейтингу закладу освіти, у якому працює та здійснює дослідження науковець. Саме тому науковий відділ Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії організував та провів вебінар "Профіль науковця та наукові ідентифікатори як запорука формування наукового авторитету". Доповідач Олег Суховірський обґрунтував потребу у цифрових ідентифікаторах для науковця, описав особливості роботи ORCID та Google Scholar, надав покроковий алгоритм реєстрації та заповнення профілю дослідника у Web of Science.

 

16 травня 2023 р. викладачі кафедри менеджменту освіти взяли участь у вебінарі

"Вибір наукового журналу для статті. Як не зганьбитися своїм списком публікацій"

https://www.kgpa.km.ua/node/7950

Науковим відділом було організовано та проведено вебінар "Вибір наукового журналу для статті. Як не зганьбитися своїм списком публікацій". Олег Суховірський  розповів про тенденції посилення вимог до наукових статей, описав проблеми, котрі можуть виникати із наданням послуг з публікацій  консалтинговими агенціями, дав поради щодо вибору наукового журналу для оприлюднення статті.

 

16 травня 2023 р.

Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Студентська молодь у науці»

https://www.kgpa.km.ua/node/7946

16 травня 2023 року відбулась всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Студентська молодь у науці», присвячена Дню науки та якою традиційно розпочинається Тиждень науки в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Організатором конференції стало Наукове товариство студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів та молодих учених ХГПА.

 

16 травня 2023 р.

Освітній Хаб Хмельниччини знайомить учнівську молодь із технологією віртуальної реальності

https://www.kgpa.km.ua/node/7945

У рамках роботи Освітнього Хабу Хмельниччини на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії активно працює Центр доповненої та віртуальної реальності. Студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії долучилися до роботи центру першими.

 

16 травня 2023 р.

Науково-методичний круглий стіл «Управління освітою в умовах воєнного стану та воєнний період»

https://www.kgpa.km.ua/node/7943

16 травня 2023 року в рамках тижня кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи відбувся науково-методичний круглий стіл «Управління освітою в умовах воєнного стану та повоєнний період». Участь в заході взяли директори закладів загальної середньої освіти м.Хмельницького, науково-педагогічні працівники ХГПА та здобувачі освіти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, 073 Менеджмент, 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта, 014 Середня освіта (Українська мова і література) ХГПА, також на заході були присутні: здобувачі освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки й завідувач кафедри філософії та педагогіки Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького, доктор педагогічних наук, професор, гарант ОПП 011 «Освітні, педагогічні науки» Олеся СМОЛІНСЬКА.

 

04 травня 2023 р. Науково-педагогічні працівники кафедри та здобувачі освіти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 073 Менеджмент взяли участь в благодійному заході «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

https://www.kgpa.km.ua/node/7910

Під час благодійного заходу «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» відбувся аукціон-продаж унікальних лотів та військових трофеїв, здобутих нашими українськими воїнами в бою. Станом на 4 травня зібрано 270 тисяч гривень.

 

3 травня 2023 р. Захід

https://www.kgpa.km.ua/node/7912

3 травня 2023 року у приміщенні Хмельницької обласної філармонії відбувся наймасштабніший благодійний захід міста Хмельницького на підтримку ЗСУ «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ», що організувала Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія.

 

23 квітня 2023 р.

Спільний проєкт «Схід і Захід разом» Національно-патріотичний захід «Подвиг заради майбутнього»!

https://www.kgpa.km.ua/node/7887

Вшануванням першої річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників, 23 квітня 2023 року, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія спільно з Харківською гуманітарно-педагогічною академією провели тематичний захід «ПОДВИГ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО», спрямований на привернення додаткової уваги суспільства до героїчних подій та водночас московських злочинів в Україні.

 

22 березня 2023 р.

Меморандум про співпрацю

https://www.kgpa.km.ua/node/7812

22 березня 2023 року в Хмельницькій міській раді відбувся круглий стіл «Об’єднана молодь – майбутнє України». Метою круглого столу є налагодження діалогу, взаємодопомога та співпраця Хмельницької міської ради, Молодіжної ради Хмельницького та органів студентського самоврядування закладів вищої та фахової передвищої освіти міста Хмельницького.

 

14 березня 2023 р.Науково-педаогічні працівники кафедри менеджменту освіти взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Концептуальні засади розвитку мистецької освіти»

https://www.kgpa.km.ua/node/7787

14 березня 2023 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Концептуальні засади розвитку мистецької освіти», присвячена висвітленню актуальних питань мистецької освіти: інтеграції української нематеріальної культури та народного мистецтва в полікультурний Європейський простір; перспективам етнологічних, етнопедагогічних та мистецтвознавчих досліджень в Україні; проблемі збереження, вивчення та відродження духовно-матеріальної спадщини України; становленню і розвитку традицій мистецької освіти та сучасним мистецьким акціям як реакції на руйнівні наслідки військової агресії росії в Україні.

 

27 лютого 2023 р.

Вебінар «Українська наукометрія сьогодні. Розвиток та майбутнє української науки»

https://www.kgpa.km.ua/node/7761

27 лютого 2023 р. науково-педагогічні працівники та аспіранти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії взяли участь у вебінарі «Українська наукометрія сьогодні. Розвиток та майбутнє української науки» (спікер – Павло Коломієць).

На вебінарі розглянуто такі питання:

1. Наукометрія: значення та специфіка терміну.

2. Феномен наукометричних баз даних.

3. Нормативні вимоги України щодо наукових публікацій.

4. Головні наукометричні показники, їх значення.

 

23 лютого 2023 р.

Міжвузівська науково-практична онлайн-конференція «Нова українська школа – середовище щасливого дитинства»

https://www.kgpa.km.ua/node/7752

23.02.2023 р. кафедрою педагогіки ХГПА проведено Міжвузівську науково-практичну онлайн-конференцію «Нова українська школа – середовище щасливого дитинства», співорганізаторами якої є Міністерство освіти і науки України; Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія; Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського; Львівський національний університет імені Івана Франка; Львівський державний університет безпеки життєдіяльності; Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради; Український державний університет імені Михайла Драгоманова; Миколаївський національний університет імені Василя Олександровича Сухомлинського; Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

 

26 січня 2023 р.

Робоча нарада завідувачів кафедр і гарантів освітніх програм

https://www.kgpa.km.ua/node?page=34

26 січня 2023 року відбулася робоча нарада щодо обговорення наказу Міністерства освіти і науки України «Про деякі питання розміщення державного (регіонального) замовлення, поєднання спеціальностей (предметних спеціальностей), спеціалізацій та присвоєння професійних кваліфікацій педагогічних працівників закладами фахової передвищої, вищої освіти».

На нараді присутні гаранти освітніх програм, завідувачі кафедр, декани, проректори. Обговорення було активне, оскільки виникло багато питань у присутніх щодо удосконалення освітніх програм у контексті присвоєння професійних кваліфікацій.

 

17 січня 2023 р.

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МАГІСТРАМ НА ФАКУЛЬТЕТІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ТА ПСИХОЛОГІЇ

https://www.kgpa.km.ua/node/7675

Сьогодні здобувачі освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, 012 Дошкільна освіта, 073 Менеджмент в урочистій обстановці отримали дипломи магістрів. Дипломи вручали: ректор академії Шоробура І.М., завідувач кафедри менеджменту та педагогіки вищої школи – Кутова С.О., проректор з науково-педагогічної роботи – Поліщук О.С., голова підсумкової кваліфікаційної комісії – Розгон В.В. Ректор академії побажала магістрам професійних успіхів, миру і перемоги нашій Україні. Наказ про вручення дипломів зачитала декан факультету дошкільної освіти та психології Пісоцька Л.С.

 

29 грудня 2022 р .

Випуск магістрів денної та заочної форми навчання

https://www.kgpa.km.ua/node?page=38

У Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбувся випуск магістрів денної та заочної форми навчання – 98 осіб.

З них за спеціальністю «Дошкільна освіта» – 12 осіб (5  з відзнакою), «Початкова освіта» – 11 осіб (5  з відзнакою), «Середня освіта (Українська мова і література)» – 10 осіб (6 з відзнакою), «Середня освіта (Англійська мова і література)» – 13 осіб (6 з відзнакою), «Середня освіта (Історія)» – 5 осіб (4 з відзнакою), «Середня освіта (Музичне мистецтво)» – 2 особи (1 з відзнакою), «Менеджмент» – 28 осіб (14 з відзнакою), «Освітні ,педагогічні науки» – 8 осіб (8 з відзнакою).

Приємно підписувати дипломи та додатки до дипломів нашим магістрам.

Щиро вітаємо!

 

15 - 27 грудня 2022 р.

Підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 073 Менеджмент

https://www.kgpa.km.ua/node/7651

У період з 15 по 27 грудня 2022 р. відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 073 Менеджмент (груп ЗМу-81 та Му-81), яка, відповідно до ОПП, передбачала комплексний кваліфікаційний іспит та захист кваліфікаційної роботи.

Голова ПК(А)К – Андрійчук А.В., магістр менеджменту, директор НВО № 28. Заступник голови – Онофрійчук Л.О., кандидат педагогічних наук, доцент. Члени комісії: Біницька О.П., кандидат економічних наук, доцент, Дарманська І.М., доктор педагогічних наук, доцент, Шоробура І.М., доктор педагогічних наук, професор, Пєхота О.М., доктор педагогічних наук, професор. Секретар комісії: Мазуренок Н.І.

 

19 грудня 2022 р.

Захист кваліфікаційних робіт слухачам магістратури за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

https://www.kgpa.km.ua/node/7649

Вітаємо здобувачів другого (магістерського) освітнього рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки з успішним захистом кваліфікаційних робіт.

Представлені роботи були присвячені актуальним проблемам сучасної педагогіки. Виступи магістрантів дали змогу пересвідчитися у здобутті відповідної кваліфікації, котра дозволяє їм здійснювати наукові дослідження, аналізувати наукові джерела і педагогічний досвід, розробляти навчальні курси, моделювати освітні процеси, вивчати умови, обґрунтовувати власні погляди тощо.

 

19 грудня 2022 р. науково-педаггічні працівники кафедри та здобувачі освіти спеціальностей Освітні, педагогічні науки та 073 Менеджмент взяли участь у  Всеукраїнській науково-практичній конференції «СІМНАДЦЯТІ ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ М.М.ДАРМАНСЬКОГО: організація освітнього процесу в умовах дистанційного навчання».

https://www.kgpa.km.ua/node/7648

19 грудня 2022 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «СІМНАДЦЯТІ ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ ПАМ’ЯТІ М.М.ДАРМАНСЬКОГО: організація освітнього процесу в умовах дистанційного навчання».

 

15 грудня 2022 р.

Робота ДЕК за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки

https://www.kgpa.km.ua/node/7643

Вітаємо здобувачів другого (магістерського) освітнього рівня вищої освіти за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки з успішним складанням комплексного кваліфікаційного екзамену.

Державна екзаменаційна комісія у складі голови А.Рего, заступника голови О.Суховірського, членів комісії професора О.Пєхоти, професора Л.Зданевич та екзаменатора С.Кутової високо оцінили рівень підготовки слухачів магістратури. Під час відповідей слухачі продемонстрували глибокі теоретичні знання, вміння застосовувати їх під час розв’язання практичних завдань, а також сформованість необхідних для професійної діяльності компетентностей.

 

5 грудня 2022 р.

Продовження співпраці з Департаментом освіти та науки міста Хмельницького під час роботи «Академії освітнього лідерства»

https://www.kgpa.km.ua/node/7626

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія пишається тим, що керівництво Департаменту освіти та науки міста Хмельницького в черговий раз визначальну роль у роботі «Академії освітнього лідерства» довірило саме науково-педагогічним працівникам нашої академії.

Цього разу проректору з економічних питань, кандидату економічних наук, доценту Олені Біницькій довірено дуже відповідальну роботу – впродовж листопада-грудня 2022 року бути експертом у роботі «Академії освітнього лідерства».

 

24 листопада 2023 р.

кандидат економічних наук, доцент Олена Біницька взяла участь у роботі «Академії освітнього лідерства»

https://www.kgpa.km.ua/node/7609

На запрошення Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації 24 листопада проректор з економічних питань, кандидат економічних наук, доцент Олена Біницька взяла участь як запрошений експерт у роботі «Академії освітнього лідерства». Проект спрямований на розвиток компетентностей керівного складу закладів освіти. Сучасний керівник закладу освіту повинен бути людиною мультифункціональною та багатокомпетентною, яка володіє знаннями з різних галузей, тоді заклад освіти буде сучасним, креативним та надаватиме якісні освітні послуги.

 

24 листопада 2022 р. Викладачі кафедри Галус О.М., доктор педнаук, професор та Дарманська І.М., доктор педнаук, доцент взяли участь в Науково-практичному семінарі «Компетентнісний вимір шкільної освіти в умовах Нової української школи»

https://www.kgpa.km.ua/node/7601

24 листопада 2022 року у кабінеті НУШ Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся науково-практичний семінар «Компетентнісний вимір шкільної освіти в умовах Нової української школи».

 

4-5 листопада 2022 р. Науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту освіти та педаггіки вищої школи взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Освіта з прав людини і сталого розвитку» (Австрія-США)

https://www.kgpa.km.ua/node/7539

Науково-педагогічні працівники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії упродовж 04 та 05 листопада 2022 року взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної  конференції «Освіта з прав людини і сталого розвитку». Конференцію спільно організували та провели Товариство дослідження освіти США та Інсбрукський університет імені Леопольда і Франца (Австрія). Наукове зібрання проходило в онлайн-форматі на платформі Zoom.

 

4 листопада 2022 р. участь здобувачів освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки в засіданні Наукового товариства

https://www.kgpa.km.ua/node/7543

4 листопада 2022 року відбулося засідання членів Наукового товариства. У рамках роботи Наукового товариства обговорювались питання проведення акції «Поділись досвідом» та питання щодо роботи над створенням та редагуванням нового випуску газети «Науковий вісник». Студенти мали змогу висловити свої думки щодо розробки наступного випуску газети, зокрема її рубрик. Були запропоновані цікаві, креативні ідеї, які увійдуть до газети.

 

28 жовтня 2022 р.

Викладачі кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи взяли участь у Всеукраїнській наукова-практичній конференції «Нова українська школа: від теорії до практики».

https://www.kgpa.km.ua/node/7522

28 жовтня 2022 р. на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Нова українська школа: від теорії до практики».

 

21 жовтня 2022 р.

Засідання Наукового товариства студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

https://www.kgpa.km.ua/node/7511

21 жовтня 2022 року відбулося засідання Наукового товариства студентів, магістрантів, аспірантів, докторантів і молодих учених Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, на якому було окреслено нову стратегію дій, напрями розвитку та вдосконалення наукового потенціалу здобувачів освіти всіх спеціальностей та рівнів освіти ХГПА. Члени Наукового товариства провели засідання в режимі онлайн.

 

20 жовтня 2022 р.

Участь науково-педагогічних працівників кафедри та здобувачів освіти в інтернет-конференції «Стратегії модернізації педагогічної освіти в Україні і країнах Євросоюзу».

https://www.kgpa.km.ua/node/7502

20 жовтня 2022 року відбулася II Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція «Стратегії модернізації педагогічної освіти в Україні і країнах Євросоюзу».

З вітальним словом виступила ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна ШОРОБУРА.

 

18 жовтня 2022 р.

ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ «ІМІДЖ СУЧАСНОГО КЕРІВНИКА ЗАКЛАДУ ОСВІТИ»

https://www.kgpa.km.ua/node?page=50

18 жовтня 2022 року в контексті вивчення дисципліни «Імідж сучасного керівника закладу освіти» (викладач Кутова Світлана Олександрівна) здобувачі освіти спеціальності 073 Менеджмент мали змогу поспілкуватися з директором Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького Андрощуком Павлом Петровичем. Павло Петрович зауважив, що  головним завданням керівника закладу освіти є формування та розвиток позитивного іміджу закладу, який він очолює. Такий імідж великою мірою корелює з його власним професійним іміджем, оскільки саме керівник є прикладом та взірцем для своїх колег, так би мовити «обличчям» закладу освіти. Магістранти мали змогу поставити запитання Павлу Петровичу стосовно його поглядів на сучасні методи управління закладом освіти та отримати практичні поради щодо формування іміджу керівника, який передбачає постійну роботу над собою, над удосконаленням своїх професійних навичок та якостей, підходів у роботі з педагогічним колективом тощо.

 Щиро дякуємо Павлу Петровичу за зустріч і сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

17 жовтня 2022 р.

АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ЯК КЛЮЧОВИЙ ПОКАЗНИК ЯКОСТІ ОСВІТИ

https://www.kgpa.km.ua/node/7503

17 жовтня 2022 року здобувачі освіти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 073 Менеджмент денної та заочної форм першого року навчання прослухали лекцію начальника наукового відділу, кандидата педагогічних наук, доцента Крищука Богдана Степановича – Академічна доброчесність як ключовий показник якості освіти. Магістранти мали змогу ознайомитися із принципами академічної доброчесності, безкоштовними й платними програмами перевірки тексту на плагіат. Також Богдан Степанович рекомендував вебінари «Академічна доброчесність», на яких розглядається нормативно-правове забезпечення щодо аспектів якості освіти, де можна отримати практичні поради експертів.

 

20 вересня 2022 р. – Здобувачі освіти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 073 Менеджмент були учасниками всеукраїнської науково-практичної конференції «Освіта, наука і культура на Хмельниччині (до 85-річчя утворення Хмельницької області)».

Всеукраїнська науково-практична конференція «Освіта, наука і культура на Хмельниччині (до 85-річчя утворення Хмельницької обл.)»

https://www.kgpa.km.ua/node/7431

20 вересня 2022 року на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Освіта, наука і культура на Хмельниччині (до 85-річчя утворення Хмельницької області)».

В рамках наукового заходу передбачено розгляд наступних питань: Становлення та діяльність освітніх закладів Хмельниччини. Досягнення хмельничан у науці та техніці. Розвиток сфери культури на Хмельниччині. Вплив полікультурних процесів на освіту, науку і культуру краю. Видатні постаті Хмельниччини. Хмельничани – діячі освіти, науки та культури в діаспорі.

 

17.10.22 - 17 жовтня 2022 року здобувачі освіти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 073 Менеджмент денної та заочної форм першого року навчання прослухали лекцію начальника наукового відділу, кандидата педагогічних наук, доцента Крищука Богдана Степановича – Академічна доброчесність як ключовий показник якості освіти. Магістранти мали змогу ознайомитися із принципами академічної доброчесності, безкоштовними й платними програмами перевірки тексту на плагіат. Також Богдан Степанович рекомендував вебінари «Академічна доброчесність», на яких розглядається нормативно-правове забезпечення щодо аспектів якості освіти, де можна отримати практичні поради експертів. (Переглянути)

22.06.22Відповідно до умов укладеного Договору про співпрацю між Львівським національним університетом ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького та Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією, за сприяння доктора педагогічних наук, професора О. Смолінської (завідувача кафедри філософії та педагогіки Львівського національного університету) 21 червня 2022 року відбулась онлайн зустріч, під час якої професор Г. Васянович презентував авторську книгу «Інклюзія персоналістична». Презентація була підсумковим проєктом навчальної практики магістрантів спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. (Переглянути)

21.06.22 - Науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи взяли участь у вебінарі «Програми ЄС Еразмус+ 2021-2027 рр, за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні. (Переглянути)

08.06.22Вже стало традицією у вищій школі України – проводити гостьові лекції. Цей вид діяльності сприяє налагодженню співробітництва між закладами вищої освіти України та комунікації науковців. 08 червня 2022 року завідувач кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи Кутова Світлана провела лекцію «Науковий стиль. Типові помилки в текстах наукового стилю» для здобувачів вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. (Переглянути)

02-03.06.22 - 2-3 червня 2022 року проректор з економічних питань Олена Біницька, декан факультету початкової освіти та філології Ірина Дарманська та професор кафедри педагогіки Катерина Біницька взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Трансформаційні процеси соціально-гуманітарної сфери сучасної України в умовах війни: виклики, проблеми та перспективи» у Західноукраїнському національному університеті. (Переглянути)

12.05.22 - Здобувачі освіти спеціальності 073 Менеджмент та 011 Освітні, педагогічні науки взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Студентська молодь у науці». (Переглянути)

05.05.22 - 05 травня 2022 року в рамках освітньої та наукової співпраці Інституту педагогіки  Національної академії педагогічних наук України, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбувся всеукраїнський лекторій. Захід  було приурочено відзначенню всеукраїнського тижня науки(Переглянути)

05.05.22 - 05 травня 2022 року в рамках освітньої та наукової співпраці Інституту педагогіки  Національної академії педагогічних наук України, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбувся всеукраїнський лекторій. Захід  було приурочено відзначенню всеукраїнського тижня науки. (Переглянути)

19-20.04.22 - 19 квітня – 20 квітня 2022 року здобувачі освіти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 073 Менеджмент прослухали лекції на тему «ВИЩА ОСВІТА В КРАЇНАХ ЄВРОПИ ТА АМЕРИКИ» доктора психології, професора Каліфорнійського державного університету Сергія Станіславовича Самборського.(Переглянути)

02.04.22Проведено онлайн-семінар «Кар’єра як акмеологічний механізм професійного саморозвитку сучасного керівника», який провела Гладкова В.М., доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри управління Київського університету імені Бориса Грінченка. В онлайн-семінарі взяли участь викладачі кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи та магістранти спеціальності 073 Менеджмент та 011 Освітні, педагогічні науки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. (Переглянути)

02.04.22 - Висловлюємо вдячність Південноукраїнському Національному педагогічному університету Імені К.Д. Ушинського, а саме завідувачу кафедри освітнього менеджменту та публічного адміністрування Долженкову Олегу Олександровичу та професору Черненко Наталії Миколаївні за організовану зустріч студентів спеціальності 073 Менеджмент Південноукраїнського Національного педагогічного університету Імені К.Д.Ушинського та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії зі стейкхолдером - заступником начальника Територіального відділу освіти Приморського району Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Кухар Володимиром Вікторовичем, на якій обговорювалась надзвичайно актуальна проблема для управлінців "Формування мережі закладів загальної середньої освіти: сучасні аспекти та ризики". (Переглянути)

01.04.22Науковий семінар, організований науковцями та управлінцями Південноукраїнського національному педагогічного університету імені К.Д. Ушинського, а саме завідувачем кафедри освітнього менеджменту та публічного адміністрування Долженковим О.О. та професором кафедри Черненко Н.М. У зустрічі взяли участь магістранти спеціальності 073 Менеджмент Південноукраїнського НПУ імені К.Д.Ушинського та Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Стейкхолдер – заступник начальника Територіального відділу освіти Приморського району Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Кухар В.В. акцентував  на актуальній проблемі для управлінців «Формування мережі закладів загальної середньої освіти: сучасні аспекти та ризики». Формат проведеного семінару дав можливість обговорити можливі ризики, які можуть виникнути у системі функціонування закладів загальної середньої освіти, враховуючи сучасні зміни до законодавства. (Переглянути)

10.01.22ВІДБУЛОСЯ РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ОПП 011 ОСВІТНІ ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ. У ході зустрічі обговорювалися структура освітньо-професійних програм, перелік запропонованих освітніх компонент, особливості проведення навчальних та виробничих практик студентів та результати моніторингу учасників освітнього процесу і зовнішніх стейкголдерів щодо якості освітніх програм. (Переглянути)

23.12.21Доктор педагогічних наук, професор Пєхота О.М., доктор педагогічних наук, доцент Дарманська І.М. та магістранти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки (денна та заочна форма навчання) брали участь у Міжнародній науково- практичній конференції "Розвиток соціально життєвих навичок дорослої людини", яка відбулась 8 грудня 2021 року. (Переглянути)

25.11.21 - 25 листопада 2021 року здобувачі першого (бакалаврського)  та другого (магістерського) рівнів вищої освіти спеціальностей «Початкова освіта» (Ліщук С., Олицька К., Федорова Н.), «Освітні педагогічні науки» (Казаков В.) взяли участь у ХІ-ї Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Професійний розвиток та становлення особистості сучасного фахівця в умовах освітнього простору» (Переглянути)

17.11.21Щиро вітаємо призерів Іщук Юлію Олегівну та Смутко Дарію Сергіївну в обласному заочному інтернет-конкурсі на кращу методичну розробку: “Ефективне застосування онлайн інструментів на уроках в початкових класах». У номінації «Застосування онлайн інструментів на уроках мовно-літературної галузі» молоді педагоги посіли ІІІ місце. Бажаємо вам подальших успіхів та нових перемог!!! (Переглянути)

01.11.21 -  ·Професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи висловлює вдячність професору Пєхоті О.М. та авторському колективу (Ничкало Н.Г., Купенко О.В., Вихрущ В.О., Прасол Н.О., Пастушок О.І., Мельник О.О., Діденко І.В.) за презентований навчально-методичний посібник «Технології освіти дорослих», у якому висвітлено поняття «освіта дорослих», «формальна освіта дорослих», «неформальна освіта дорослих», «інформальна освіта дорослих», «андрагог», «тренер-андрагог», «андрагогічна компетентність», «громадянська освіта дорослих», «життєві навички», «андрагогічна технологія», «андрагогічна практика»; представлено історію та сьогодення освіти дорослих в Україні та світі; здійснено огляд найбільш популярних андрагогічних технологій і практик (тренінгової технології, технологіі та методів взаємного навчання в групі, проєктної педагогічної технологіі, техніки активного читання великих текстів, селфпроєктної педагогічної технології, коуч-технології, технології гейміфікації, квест-технології, тезнології кейс стаді, сторітелінгу, технології скрайбінгу тощо). (Переглянути)

28.10.21 - 28 жовтня 2021 року кафедрою менеджменту освіти та педагогіки вищої школи організовано науково-практичну конференцію «Теорія й практика сучасної освіти». Робота конференції відбувалась за такими напрямами: управління якістю освіти в умовах сталого розвитку; освітні процеси у закладах загальної середньої освіти та закладах вищої освіти. (Переглянути)

28.10.21 - Гарний керівник повинен не тільки організувати роботу своїх підлеглих, але й вміти привести їх до успіху. На сьогодні проблема професійного вигорання є досить актуальною, адже все більше і більше педагогічних працівників до неї схильні. Тому здобувачами вищої освіти спеціальності 073 Менеджмент в рамках вивчення освітнього компонента «Сучасні інноваційні технології в менеджменті» (викладач - Гончар Н.П., канд. пед. наук, доцент) було розроблено та проведено тренінг з метою виявлення та запобігання означеної проблеми. (Переглянути)

14.09.21 -  Психолог ХГПА Чорна Оксана Миколаївна організувала зустріч зі студентами другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 073 Менеджмент, під час якої обговорювались пріоритетні напрями співпраці. (Переглянути)

09.09.21 - Відповідно до підписаного договору між Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією та Південноукраінським Національним педагогічним університетом імені К.Д.Ушинського про академічну співпрацю реалізовується дистанційна участь студентів денної форми навчання спеціальності 073 Менеджмент у програмі мобільності студентів. (Переглянути)

08.09.21 - Здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки зустрілись з деканом факультету Пісоцькою Л.С., гарантом освітньої програми Суховірським О.В., зав. кафедри Дарманською І.М. та обговорили напрями спільної роботи щодо відзначення 100-річчя закладу. Основна частина студентів тривалий час навчались в академіі, де отримали фахову передвищу освіту, закінчили бакалаврат та обрали для подальшого навчання магістратуру, продовжуючи вибудовувати свою освітню траєкторію. (Переглянути)

07.09.21 - З магістрантами постійно організовуються зустрічі, на яких обговорюються питання академічної доброчесності, якості написання дипломних робіт. Завідуюча кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи розповіла здобувачам другого (магістерського) рівня вищої освіти  спеціальності 011 Освітні педагогічні науки процедуру подання магістерських робіт до передзахисту та їх перевірки на наявність плагіату, вказала на важливість дотримання правил оформлення посилань та ознайомила з прикладом звіту антиплагіатних систем. (Переглянути)

07.09.21 - На засіданні групи забезпечення спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки було обговорено питання організації освітнього процесу, використання науково-педагогічними працівниками інноваційних методів навчання та оцінювання магістрантів. Учасники звернули увагу на необхідності активізації пошуку інноваційних методів, котрі стимулюватимуть студентів до самостійної пізнавальної та пошукової діяльності. (Переглянути)

03.09.21Відбулася робоча нарада з гарантами освітніх програм. В ході роботи обговорили освітні програми та процедуру акредитації. На нараді були присутні ректор ХГПА професор Шоробура І.М., проректор з науково-педагогічної роботи професор Поліщук О.С., декани, завідувачі кафедр академіі та гаранти освітніх програм. Також піднімалися актуальні питання організації освітнього процесу, академічної мобільності, налагодження співпраці зі стейкхолдерами тощо. (Переглянути)

02.09.21 - На зустрічі професора Пєхоти Олени Миколаївни з магістрантами першого курсу спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки обговорювались нагальні питання вищої освіти, особливостей застосування інноваційних освітніх технологій у практиці викладання освітніх компонентів. (Переглянути)

13.06.21 - Магістрантам вручили сертифікати та програми конференції за участь у всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Студентська молодь у науці», де представили свої перші наукові напрацювання. (Переглянути)

26.05.21 - в рамках проєкту «Запрошені професори» у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася зустріч з доктором педагогічних наук, доцентом, завідувачем кафедри дошкільної освіти та педагогічних інновацій Житомирського державного університету імені Івана Франка КОНОВАЛЬЧУКОМ Іваном Івановичем. В онлайн режимі на платформі Zoom з магістрантами спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки була проведена гостьова лекція: «Інноваційні процеси в освіті». (Переглянути)

17.05.21 - участь викладачів кафедри та магістрантів спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки, 073 Менеджмент у Мміжнародній науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні проблеми філології та методології викладання в умовах євроінтеграції». (Переглянути)

14.05.21 - участь у форум-театрі (online формат) магістрантів, де обговорювалась проблема торгівлі людьми. Форматом заходу було охоплено заклади Сум, Конотопу, Хмельницького, Глухова, Ворожби, Харкова. (Переглянути)

14.05.21 - Презентація каталогу наукових праць професора Пєхоти Олени Миколаївни. (Переглянути)

13.05.21 - Науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи були присутніми на вебінарі, організованому науковим відділом ХГПА, а саме Крищуком Б.С. та Суховірським О.В. на тему "Реєстрація та доступ до журналів категорії А (Web of Science i Scopus)". (Переглянути)

13.05.21Працівниками бібліотеки ХГПА для магістрантів було проведено вебінар на тему «Академічний інституційний репозитарій. Доступ до електронних наукових баз даних ScienceDirect”. Дитинник Л.В. було представлено презентацію щодо користування фондами, електронним архівом бібліотеки академіі. (Переглянути)

12.05.21 - Науково-педагогічні працівники кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи залучались до вебінару на тему «Цифрові ідентифікатори в науці: створення, використання та вплив на дослідника», який було проведено гарантом освітньої програми 011 Освітні, педагогічні науки доцентом Суховірським О.В. Захід було сплановано науковим відділом ХГПА у рамках проведення Тижня науки. (Переглянути)

11.05.21 - Науковим відділом ХГПА було проведено всеукраїнську студентську науково-практичну конференцію на тему «Студентська молодь у науці». Конференцію організовано в рамках Тижня науки, тому її метою визначено стимулювання наукової діяльності здобувачів вищої освіти, створення умов для їх особистісного та наукового зростання, активізації науково-дослідницької діяльності, обмін досвідом та результатами наукових пошуків здобувачів закладів вищої освіти України. (Переглянути)

15.04.21 - магістранти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки були залучені до вебінару "Ліга студентської толерантності", в рамках якого провели онлайн-лекції та поділились власним досвідом методист Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, магістр педагогічної освіти Руда Т.В. та викладач психології мовлення Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, магістр педагогічної освіти Сорочан М.П. (Переглянути)

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55