Заходи та конференції

XIX міжвузівська науково-практична конференція викладачів та студентів «Актуальні проблеми початкової математичної та інформатичної освіти»

В рамках Тижня науки у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії 14 травня 2021 року відбулася XIX міжвузівська науково-практична конференція викладачів та студентів «Актуальні проблеми початкової математичної та інформатичної освіти», яка була організована кафедрою природничо-математичних дисциплін і присвячена висвітленню різноманітних аспектів модернізації змісту початкової математичної та інформатичної освіти, а також проблем методики вивчення відповідних дисциплін у початковій школі.

Під час виступів студенти та викладачі запропонували своє бачення актуальних тенденцій вивчення математики в умовах впровадження концепції Нової української школи, обговорили проблеми професійної підготовки учителів початкових класів, описали досвід реалізації концепції Нової української школи в сучасних умовах, поділилися проблемами впровадження дистанційної освіти у початковій школі, запропонували інноваційні підходи до розвитку в учнів початкових класів алгоритмічного мислення.

Докладніше

 

Міжвузівська науково-практична конференція викладачів та студентів «Актуальні проблеми початкової математичної та інформатичної освіти»

20 травня 2017 року в рамках святкування Дня науки відбулася щорічна конференція викладачів та студентів. Організатором наукової конференції виступила кафедра природничо-математичних дисциплін Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Виступи студентів були присвячені різним проблемам початкової школи. Зокрема, висвітлювалися особливості інформатизації та використання інформаційних технологій, здійснювався контент-аналіз підручників та ретроспективний аналіз математичної освіти, обговорювалося патріотичне виховання, розвиток творчих здібностей, формування культури математичного мислення, розглядалися проблеми наступності навчання, адекватності самооцінки молодших школярів тощо.

Докладніше

 

XVIII науково-практична конференція «Актуальні проблеми початкової математичної та інформатичної освіти»

20 травня 2020 року традиційна науково-практична конференція викладачів та студентів «Актуальні проблеми початкової математичної та інформатичної освіти» відбулася не зважаючи на карантинні заходи, які тривають в усьому світі. До обговорення актуальних проблем долучилася рекордна аудиторія – більш ніж 80 викладачів та студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та інших закладів вищої освіти, а також учителі інформатики та математики міста Хмельницького.

Новий досвід отримали студенти, які підготували виступи за темою конференції та винесли на загальний огляд широкої аудиторії свої ідеї та напрацювання, що ляжуть в основу їх подальших курсових та дипломних проектів. Відзначимо цікаві виступи В.Лисенка, Соломії Воловнік, Шмир Марини, Немашкалової Анни, Чайчук Дани, Шевчук Сніжани, Маснюк Діани, Мельник Дарини, Моторної Юлії та інших.

Докладніше

 

Науково-практичний семінар «Дидактичні аспекти використання інформаційно-комунікаційних технологій в процесі підготовки майбутніх педагогів»

18 грудня 2020 року був організований та проведений семінар на кафедрі природничо-математичних дисциплін. Під час семінару обговорювалися шляхи інформатизації навчального процесу в академії, надавалися рекомендації щодо застосування засобів ІКТ під час контролю та оцінювання рівня навчальних досягнень студентів, вивчення математики, інформатики, фізики та астрономії.

Власний досвід, науковий та методичний доробок у своїх доповідях представили викладачі кафедри В. М. Барановська, С. А. Стократний, О. В. Суховірський, Т. М. Шупер.

Докладніше

 

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55