Результати ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва

 

6-9 квітня на базі Закарпатського художнього інституту (м. Ужгород) відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва.

Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію представляв студент 4 курсу образотворчого відділення факультету мистецтв Гречанюк Сергій (переможець І туру олімпіади) та  представник від факультету мистецтв ХГПА Кравчук К.Г. - викладач кафедри теорії та методики мистецтв.

Олімпіада проводилася в мальовничому куточку м. Ужгорода – на території Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту.

Відкривали олімпіаду, націливши учасників на продуктивну творчу працю:

Небесник І.І. – ректор ЗХІ, Приймич М.В. – проректор ЗХІ. 

В ході виконання обов’язкового завдання (портрет з плечовим поясом) студенти мали змогу не лише продемонструвати школу, притаманну студійному живопису свого закладу, але й перейняти досвід один у одного.

Під час виконання другого завдання – пейзажу, виконаного в умовах пленеру, учасники розкрили особливості власної живописної мови та ознайомились з культурно-історичною спадщиною Закарпатської України.

Чебикін А.В. – президент НАМУ, ректор НАОМА та голова журі відзначив у ході нагородження переможців високу майстерність виконання завдань кожного конкурсанта та висловив сподівання, що проведення олімпіади з образотворчого мистецтва в м. Ужгороді стане доброю традицією й надалі. А також наголосив, що кожен учасник вже є переможцем у даному конкурсі, так як кожен здобув І місце у своєму закладі.

Гречанюка Сергія нагороджено дипломом за участь та подарунком від Закарпатського художнього інституту.

Поряд із визначенням кращих живописців серед студентів, однією з головних задач олімпіади був обмін досвідом між викладачами щодо традиційних та новітніх методик навчання образотворчому мистецтву.

Факультет мистецтв ХГПА щиро дякує Закарпатському художньому інституту за теплу доброзичливу атмосферу, що панувала під час олімпіади.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55