Актуальні проблеми навчання та виховання сучасної початкової школи

 

 організатори та гості студентської науково-практичної конференції

21 березня 2011 р. у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася студентська науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми навчання та виховання сучасної початкової школи» за підсумками переддипломної педагогічної практики студентів 4 курсу факультету початкового навчання.

Працівниками відділу педагогічної практики академії та організаторами конференції Поляновською О.Р., Пундою К.В. було запрошено гостей – учителів початкових класів шкіл м. Хмельницького, які у різні роки були випускниками нашого закладу, та окрім того керували переддипломною педагогічною практикою студентів у школі. Зокрема, це Бакшеєва Марія Казимирівна, вчитель початкових класів НВК №7; Качуровська Тамара Степанівна, вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. №14; Томашевська Ганна Миколаївна, вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. №15; Федик Ірина Анатоліївна, вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. №18.

проректор з педагогічної практики Машкіна Людмила Андріївна вітає учасників та гостей конференції

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Гостей та усіх присутніх привітала проректор з педагогічної практики, кандидат педагогічних наук, доцент Машкіна Людмила Андріївна.

 Вчителі початкових класів розкрили актуальні проблеми сучасної початкової освіти та повідомили про результати проходження переддипломної педагогічної практики студентами 41-46 груп зі спеціальності «Початкове навчання».

виступає Бакшеєва Марія Казимирівна, вчитель початкових класів НВК №7

Своїми враженнями від роботи на посаді вчителя початкових класів поділились студенти: Поліщук Наталія (ПН-41), проаналізувавши досвід роботи з розвитку творчих здібностей молодших школярів у Старокостянтинівській гімназії; Дронюк Марина (ПН-42), яка розкрила проблеми організації дозвілля молодших школярів у позакласній діяльності; Купельський Леонід (ПН-43), котрий озвучив основні аспекти взаємодії вчителів та учнів у навчально-виховному процесі;  Карвацька Інна (ПН-44), яка поділилась досвідом використання мультимедійних засобів навчання на уроках в початкових класах; Трепалюк Ілона (ПН-45), котра звернула увагу на проблему залучення батьків до навчально-виховного процесу та Шпичко Олена (ПН-46), яка назвала прийоми активізації пізнавальної діяльності невстигаючих учнів початкової школи. Виступ кожного студента був представлений з використанням мультимедійних презентацій. 

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55