СЛАВІМО СВОЇХ ГЕРОЇВ

Я за тебе молюсь, український солдате,

Я за тебе борюсь, хоч не я твоя мати,

І благання я шлю до високого неба:

Залишися живим, більш нічого не треба!

11 жовтня 2019 року до Дня захисника  України в читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася презентація  трьох  книг заслуженої журналістки України Станіслави Старостіної «Увійшли в безсмертя» (Книга-пам’яті Героїв Небесної сотні і воїнів АТО Хмельниччини) та «Ти – Герой України» для студентів факультету дошкільної освіти ДО-21 та факультету початкової освіти і філології ПО-11, викладачів, працівників бібліотеки.

Мета заходу: вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, АТО та ООС; прищеплення любові до Батьківщини; виховання патріотизму та бажання стати гідними громадянами України в підростаючого покоління.

Запрошеним гостем був один із героїв книги «Ти – Герой України» – «кіборг», офіцер запасу Владислав Ящишин. Владислав –  не просто Герой, він воїн, який всім серцем любить Україну і мріє про безпечне життя для всіх українців. Він пройшов Майдан, а згодом і захищав від ворогів цілісність держави в АТО.

Болем пронизані його слова про війну на Сході України, а саме оборону Донецького аеропорту. Неможливо описати той жах, який пройшов наш герой. Проникаєшся тими словами, що з жалем промовляє Владислав. Жахливі картини постають в уяві. Страшні думки снують в голові.

Станіслава Старостіна розповіла присутнім про те, як нелегко і не просто  писались книги, особливо І і ІІ частини «Книги пам’яті»,  про життя та подвиг, героїчні долі Героїв Небесної сотні та полеглих звитяжців – воїнів АТО. На вівтар свободи та незалежність України вони віддали найдорожче, що було у них – своє молоде життя. Це хвилююча та зворушлива розповідь про безстрашних та мужніх захисників України з гарячими серцями, сповненими високим патріотизмом.

Студенти із сумом слухали  авторську пісню «Повертайтесь живими додому» у виконанні Віталія Чорного, викладача факультету мистецтв ХГПА.

Подільська земля має пишатися своїми героями-патріотами.

До уваги присутніх  представлена розгорнута книжкова виставка «Почесна й благородна справа захищати державу, свій народ»

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55