КРАЇНА ПРОФЕСІЙНОГО ВИБОРУ

10 жовтня 2019 р. студенти групи ПП-41б факультету початкової освіти та філології разом із практичним психологом, викладачем кафедри психології С.В. Бачинською, в межах вивчення навчальної дисципліни «Психологія праці та вибір професії» прийняли активну участь в обласному профорієнтаційному заході Хмельницької обласної служби зайнятості «Країна професійного вибору», який відбувся в Торгово-промисловій палаті для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти.

Мета заходу – надання допомоги у професійному самовизначенні, формування свідомого підходу до вибору професії, відповідальності за власне майбутнє, мотивації до легального працевлаштування в Україні, інформування про послуги служби зайнятості, соціальні гарантії та перспективи працевлаштування молоді.

На заході «Країна професійного вибору» було представлено 43 локації, де учасники познайомилися із освітніми послугами закладів вищої та професійно-технічної освіти, відвідали майстер-класи від навчальних закладів області та роботодавців, отримували консультації від соціальних партнерів служби зайнятості.

На вході до торгово-промислової палати фахівці служби зайнятості зустрічали та реєстрували учасників заходу, роздавали путівники (маршрутні листи) командам, а наші студенти-волонтери супроводжували їх по локаціях.

Під час виконання своїх обов`язків майбутні психологи проявили компетентність, витримку, свої комунікативні здібності, винахідливість та витривалість, адже захід, який відвідали 1500 учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького та Хмельницького району, тривав майже 4 години.

Щиро дякуємо студентам групи ПП-41б за професіоналізм, бажання пізнавати новий досвід та чудовий настрій!

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55