Там де гори й полонини!

5-6 жовтня 2019 року студенти факультету початкової освіти та філології (групи Філ-31а та Філ-33н) разом з куратором Рибачук Ю.Л. здійснили незабутню подорож до мальовничих Карпат.

В перший день студенти відвідали водоспад у Шешорах.

Згодом ми здійснили сходження на гору Писаний камінь, яка є цікавою історичною та геологічною пам’яткою. За легендою, в минулому на скелях було язичницьке капище. Залишками капища вважають дев’ять круглих виїмок-чаш, які вирубані в камені, а поміж чашами і довкола них є понад 30 символічних малюнків-петрогліфів.

Чудовим завершенням першого дня був візит до музею гуцульського побуту та сироварні, де студенти дізнались цікаві факти про звичаї та побут місцевого населення, а також мали змогу спробувати смачну карпатську бринзу.

На другий день студенти відвідали Буковель – центр гірськолижного туризму. Зненацька ми потрапили з осені в справжнісіньку зиму, адже в цей день Буковель засипало снігом, і нам, навіть, вдалось пограли у сніжки!

Неймовірно цікавим був візит до Перевернутого будинку, де ми мали можливість відвідати чотири локації: власне перевернутий будинок, музей 3-D картин, страусину ферму та кімнату кривих дзеркал.

І на завершення подорожі, студенти завітали до м. Яремче, де помилувались водоспадом Пробій, скуштували смачні карпатські страви та мали змогу купити сувеніри на місцевому ринку.

Наразі студенти повернулись до навчання і з нетерпінням чекають на нові подорожі!

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55