Курси традиційної народної української вишивки

З 2.03.2009 по 6.03.2009 викладачі кафедри трудового навчання та художнього конструювання, а саме: Галина Вікентіївна Бучківська, Валентина Вікентіївна Греськова, Надія Іванівна Головачук, Алла Анатоліївна Григор'єва, Зоя Дмитрівна Блажеєва, Валентина Леонідівна Туранська та студенти групи ПН-11: Байталоха Мілана, Щиголь Ольга, Юхименко Оксана, Зінько Лілія та Король Вікторія проходили курси традиційної народної української вишивки у Хмельницькому науково-методичному центрі культури та мистецтва.
На курсах представили свої майстер-класи:

Ю. Мельничук – заступник директора з науково-фондової роботи Українського центру народної культури “Музей Івана Гончара”, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України;

В. Титаренко – заступник голови Національної спілки майстрів народного мистецтва України;

викладачі Рівненської академії керівних кадрів культури та мистецтва;

майстри Грицівського вищого художнього училища № 19 та ін.


Під час курсів викладачі та студенти ознайомились з історією української народної вишивки, її традиційними орнаментами, вдосконалили свої вміння та навички у техніках української народної вишивки.


Визначною подією курсів було вручення атестаційних посвідчень доцентам кафедри трудового навчання та художнього конструювання Бучківській Галині Вікентіївні та Греськовій Валентині Вікентіївні про те, що вони атестовані Національною спілкою майстрів народного мистецтва України майстрами народного мистецтва.


Бажаємо всім успіхів, творчого натхнення та самореалізації.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55