Вітаємо!

Ректорат Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії вітає Діану Малишевську студентку ІІ курсу спеціальності «Образотворче мистецтво» з відкриттям персональної виставки у Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка, а факультет мистецтв і кафедра образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та трудового навчання й художнього конструювання виносить їй подяку за активну творчу діяльність.

Виставка цікава своєю різноманітністю зображуваного, пошуками нового в мистецтві, власною палітрою, образністю, любов’ю, прагненням творити для народу. Заспів у праці молодої художниці Діани зроблено. Попереду солодкий шлях невпинної праці. Адже, творчість художника – це постійний пошук і відкриття себе і світу.

Душа і серце переплітаються у формах і барвах. У кожній картині – глибокий зміст, який треба пізнати.

Діана Малишевська – багатогранний талант, добрий і щедрий, бо такими є її картини. Праця митців – золотий промічник у нашій буденності, вона кличе до прекрасного.

Захоплення викликають портрети.

Майстерне відтворення фотографічного образу, настрою, внутрішнього багатства, суті людини свідчить про непересічний талант митця.

Спасибі за свято для душі, яке Ви нам подарували. Щедрої долі у мистецькому житті!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55