Звітний концерт «Історія наших сердець» хорового колективу VI курсу факультету мистецтв

21 березня в рамках тижня кафедри теорії та методики музичного мистецтва, у актовій залі академії відбувся звітний концерт «Історія наших сердець» хорового колективу VI курсу факультету мистецтв

Керівник – Лілія Качуринець, концертмейстер – Люція Циганюк.

Сценарій концерту був побудований на історії навчання 61-мм групи з І курсу 2010-2011 н.р.

Як студенти звикали до правил навчання, як куратор шукала методи адаптації групи у стінах нашої академії. Згадували про перші поїздки та перші виступи в стінах нашої академії.

В процесі другого року навчання, колектив приймав участь у записі концертної програми на Хмельницькому телебаченні «Поділля центр», з нагоди святкування 170-річчя від дня народження Миколи Лисенка.

Афішували як колектив їздив на IX Міжнародний фестиваль-конкурс «Crystal star of Europe» м. Прага, Чехія разом з Дитячою студією при Державному академічному  ансамблі пісні і танцю «Козаки Поділля» до Праги. Скільки було переживань, тривоги, адже на конкурсі було присутнє сильне суперництво.

Та яке ж було втішне рішення суддів, адже ми вибороли серед 16 хорових колективів з різних країн - І місце та таку омріяну свою нагороду Кришталеву зірку! А солістка нашого колективу Настя Левчук серед вокалістів – виборола ІІІ місце.

Нагадали як на творчому піднесенні виник задум створити спільні проекти «Різдвяна увертюра», де вперше поєднати в одному дійстві хореографію та  пісню на сцені академії, в травні - концертну програму з нагоди святкування 9 травня - «Ми пам’ятаємо», а влітку вирушили на X Інтернаціональний дитячий фольклорний фестиваль мистецтв «Варна - 2013», Болгарія.

Життя вирує, успішне складання державних іспитів, вступ на V курс академії, поповнення колективу новими друзями, посилення творчої програми. І, ось ми на VI Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни, 2015» м. Київ –  та знову перемога за найкраще акапельне виконання.

Ось і VI курс, і ще один задум на великий проект з симфонічним оркестром, і ще так багато всього попереду: Всеукраїнський конкурс, концерти, державні іспити та захист дипломних робіт. І так жаль, але наша історія триває…

Дорогі наші студенти, бажаємо вам удачі, вірних друзів, щирої любові, оптимізму, та невичерпної енергії. Не забувайте один одного та пам’ятайте рідну академію, завжди чекаємо Вас у гості! 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55