Творчий звіт Лілії Мазур – слухачки магістратури зі спеціальності «хорове диригування», клас доцента Гуцал Росіни Сергіївни.

24 березня в актовій залі академії відбувся творчий звіт слухачки магістратури зі спеціальності «хорове диригування» Лілії Мазур, клас доцента Гуцал Р.С.

Концерт проходив в рамках проведення тижня кафедри теорії та методики музичного мистецтва.

Головна ідея дійства планувалась як презентація самостійних підходів магістрантки у роботі з хоровими колективами академії,  самодіяльним вокальним ансамблем «Любава» і солістами.

В концерті приймали участь:

Самодіяльний вокальний ансамбль «Любава» с. Глушківці Ярмолинецького району, який за власної ініціативи створила і являється художнім керівником Лілія Мазур.

Жіночий хор факультету під керівництвом Л.Т. Іванішиної, концертмейстер О.М.Лось.

Народна академічна хорова капела ім. В.Толстих – художній керівник і диригент кандидат мистецтвознавства, доцент Р.С. Гуцал, концертмейстер Н.І.Журавльова.

Завершив концерт курсовий хор 61 ММ -  керівник Р.С.Гуцал, концертмейстер Л.С.Дубецька.

Виступ студентів 6 курсу вразив глядачів своєю індивідуальністю, емоційністю і творчою неординарністю.

Рушійним моментом в організації звіту було втілення студентських мрій Лілії Мазур, щодо здобуття професії диригента хору і закоханість у цю справу.

В нашій академії вчиться багато талановитих дітей і МИ – викладачі сподіваємось, що в майбутньому вони теж проявлять себе в обраній спеціальності, і порадують нас створеними колективами.

Ми бажаємо нашим студентам яскравого творчого шляху у житті!!!!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55