Концерт народної академічної хорової капели ім.В.Толстих

8 жовтня 2014 року відбувся шефський концерт народної академічної хорової капели ім.В.Толстих факультету мистецтв в ЗОШ №21. Художній керівник та диригент Гуцал Росіна Сергіївна і концертмейстер Журавльова Наталя Іванівна. Основна мета заходу позиціонується як популяризація хорового мистецтва підростаючої молоді, виховання слухацької культури мешканців міста.

За ініціативи Гуцал Р.С. та Каленик І.В. хоровий колектив продовжує гарні традиції подібних виступів, що відбувалися протягом останніх років. У концертній програмі прозвучали твори композиторів класиків та сучасності. Зокрема до ювілею видатного українського поета Т.Шевченка колектив представив кантату К.Стеценка «Дніпро реве» та Л.Ревуцького «Ой чого ти почорніло» на слова кобзаря.

Репертуар концерту впорядковувався з розрахунку на слухацьку аудиторію, тому було виконано – класичні хорові твори, обробки українських народних пісень жартівливого характеру та хорові твори з джазовими ритмами і гармоніями.

Концертну програму доповнив своїм виступом студент 11 мм Баблюк клас викладача Каленик І.В. У його виконанні прозвучав твір для фортепіано сучасної подільської композиторки «Гуцулята».

Виступ містив у собі виховну роботу яка полягала у вихованні в підростаючому поколінні почуття щирої любові до своєї батьківщини, народу, розвитку важливих якостей колективізму, сприйнятті всебічного виявлення творчих здібностей, позитивного відношення до кращих національних традицій і загальнолюдських цінностей.

Концерт пройшов у теплій атмосфері, слухачі були зворушені сприйняттям хорового мистецтва.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55