Музичний лекторій «Живеш, Тарасе, поміж нас» для майбутніх учителів

Тарас Шевченко!... Це ім’я дорогоцінною перлиною виблискує
у золотій скарбниці світової культури.
Геніальний співець українського народу по праву є титаном думки і слова,
чия мистецька спадщина cтала надбанням усього людства.
 

Викладачі та студенти факультету мистецтв під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Яківчук Г.В для студентів факультету початкової освіти та філології провели другу лекцію «Живеш, Тарасе, поміж нас», присвячену 200-річчю з Дня народження Кобзаря.

На лекції йшлося про нерозривний зв’язок поезії Т. Шевченка з музикою. Яківчук Галина Василівна, Врода Людмила Анатоліївна розповіли про українську народну пісню, про багатогранний талант великого поета, про те, як пісня була найкращим другом Тараса та стала основою його творчості.

На високому професійному рівні виконавського мистецтва ансамбль бандуристок виконав твори: «Думи, мої думи», «По діброві вітер виє», «Зоре моя вечірняя», «Садок вишневий», «Утоптала стежечку», «Тече вода з-під явора»...

Учасники лекторію вкотре переконались, що творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями  і боротьбою мільйонів українців за краще майбутнє.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55