Святкове дійство для дітей м.Хмельницького

Щороку усі діти з нетерпінням чекають свята Миколая, яке припадає на 19 грудня. Святий Миколай уже за свого життя на землі допомагав маленьким дітям та тим хто потребує допомоги. І тепер його вважають помічником та опікуном всіх, хто потрапляє в біду. Про Святого Миколая існує багато легенд, але в нас найбільше закріпився звичай, що Миколай приносить у свій день чемним, вихованим дітям подарунки. Тому завдячуючи міському Центру соціальної допомоги молоді та волонтерам, студентам факультету початкового навчання Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, 16 листопада 2010 року у підлітковому клубі «Вікторія», Миколай привітав дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.
Святкове дійство розпочалося веселою піснею «Йде, йде Миколай» та продовжилося виступами Ангелів, які розповіли про книги, де ведеться реєстр добрих справ діток та неслухів; прохолодним Вітром, що проганяв Чортенят; Лисички та Вовка, які танцювали та грали ігри з дітьми.

Учасники художньої самодіяльності радували усіх присутніх чудовими піснями про зиму, Миколая. Під час заходу діти із казковими героями водили хороводи, грали ігри на спритність, кмітливість. Але найдорожчим гостем для глядачів став Святий Миколай, який привітав усіх та вручив подарунки.

Найактивніші учасники: Куліш Іванна, Гаврілова Анжела, Нінкович Катаріна, Свистун Олена, Бистанчук Інна.
Дякуємо за організацію заходу Будім Людмилі Вікторівні – куратору групи ПН-32.
© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55