Блоґ pn

ГРОМАДСЬКІ КУРАТОРИ

Громадські куратори Остапчук Валерія та Степанюк Ольга провели зустріч зі студентами, які перший рік навчаються в нашій академії, а саме з  групою ПО-12 . На конференції  громадські куратори знайомили новоспечених студентів з усіма положеннями академії, розказували її структуру та порядок. Було обговорено план подальшої роботи: що конкретно студенти хочуть робити, якою діяльністю вони хочуть займатися, які плани, мрії ,задуми вони хотіли б втілити в реальність.

Заняття із здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013

17 листопада 2022 року у кабінеті Нової української школи Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії в рамках тижня кафедри педагогіки проведено заняття здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта групи ПО-31б «Методика роботи з ляльками-персонами» (організатори Цегельник Т.М., Сівак Н.А., Гайдамашко І.А.).

Ведучою заходу «Методика роботи з ляльками-персонами» була Одукалець Альона.

Гостьова лекція на тему: «Роль жестової мови у житті людей з порушенням слуху»

16 листопада 2022 року у межах вивчення освітнього компонента «Сімейне виховання дітей молодшого шкільного віку  з особливими потребами» (викладач – доктор філософії, доцент кафедри Цегельник Т.М.) для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 013 Початкова освіта групи ПО-21б відбулася гостьова лекція  на тему: «Роль жестової мови у житті людей з порушенням слуху» за участі лектора – перекладача жестової мови Українського товариства глухих, психолога соціально-спортивної школи Фонду «Реал-Мадрид» Марії Іванівни Яремчук.

Хелловін

Хелловін, у культурі багатьох народів, прийнято вважати передднем всіх святих. Та чи знали ви, що у слов’янських традиціях саме в ніч з 31 жовтня на 1 листопада припадало інше свято - Велесова ніч?

Звітна науково-практична конференція «Літня педагогічна практика в період воєнного стану»

4 жовтня 2022 року викладачем кафедри Олійник Антоніною Володимирівною було проведено студентську науково-практичну конференцію «Літня педагогічна практика в період воєнного стану» за підсумками літньої педагогічної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта. Студенти Романова Наталія (ПО-44), Афанасій Богдана (ПО-44), Троян Діана (ПО-43), Савчук Владислава (ПО-43), Совяк Вікторія (ПО-43), Кушнірук Ілона (ПО-42), Осідлевич Стелла-Марія (ПО-42), Боднарчук Альона (ПО-43), Савіцька Юлія (ПО-43), Михайлюк Катерина (ПО-44), Школьник Альона (ПО-44) старанно та змістовно поділилися досвідом своєї роботи влітку. На конференції були присутні завідувач виробничої практики Цегельник Тетяна Миколаївна, методист виробничої практики Мельничук Руслана Анатоліївна та викладачі кафедри Моцна Тамара Анатоліївна, Чернюк Світлана Володимирівна, Федух Галина Яківна. За підсумками конференції розроблено програмку.

Здобувачі освіти ОП Початкова освіта здійснюють активну волонтерську діяльність у ССШ Фонду Реал Мадрид ГО «Епіцентр дітям»

Протягом червня 2022 року студенти факультету початкової освіти та філології, які здобувають вищу освіту на першому (бакалаврському) рівні за ОП галузі знань 01 Освіта/Педагогіка спеціальності 013 Початкова освіта   Басараба Я., Моторна О. (група ПО-51) та Шейкіна Д., Ярмоленко К. (група ПО-31б) організовували та проводили різноманітні розвивальні заняття, ігротеки, дозвіллєві заходи, а також тренування з футболу та баскетболу у Соціально-спортивній школі Фонду Реал Мадрид та Громадської організації «Епіцентр дітям» для дітей різного віку, зокрема внутрішніх переселенців.

РОБОТА ОСВІТНЬОГО ХАБУ

На базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії працює ОСВІТНІЙ ХАБ. 8 червня 2022 р. відбувся захід «Чарівні квіти України», який організували викладачі кафедри педагогіки Олійник А. В., Чернюк С. В. та студенти групи ПО-34 Школьник А., Дюг К.. Діти, їхні батьки та рідні відгадували загадки, кросворд, виготовляли квіти з паперу. Задоволеними були усі, адже час проведений разом безцінний.

"Кмітливі, спритні, веселі"

На базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії продовжує свою роботу освітній хаб. Діти. 15 червня викладачі кафедри педагогіки Олійник А. В. та Чернюк С. В. організували заняття на тему: "Кмітливі, спритні, веселі" для діток 6-11 років. На допомогу нам прийшли студенти Нагірняк Катерина (ПО-33), Косова Маргарита (ПО-33), Сторожук Вікторія (ПО-31), Осідлевич Стелла-Марія (ПО-42), Кочмарська Анастасія (ПО-44). На занятті діти грали рухливі ігри та проходили квест, який сприяв розвитку спритності, кмітливості, вмінню працювати в команді. Усі присутні отримали задоволення від проведеного часу.

"Моя країна - Україна". Освітній хаб.Діти продовжив свою роботу у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії.

22 червня викладачі кафедри педагогіки Олійник А. В., Чернюк С. В. та студентка групи ПО-42 Осідлевич Стелла-Марія організували для дітей 6-11 років заняття на тему: "Моя країна - Україна". Діти відгадували загадки, пригадували що вони знають про Україну за допомогою вікторини, співали українських пісень, визначали що означають рідко вживані або застарілі українські слова, виготовляли янголів з паперу та ниток. Усі присутні - і діти і дорослі - гарно, весело та корисно провели час.

Проєкт «Розвиваємось та працюємо разом»

ХМЕЛЬНИЦЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ

ГОСТИННО ЗАПРОШУЄ НА ЗАХОДИ,

ПРИСВЯЧЕНІ МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Проєкт «Розвиваємось та працюємо разом»

пропонує програму для дітей від 6 до 17 років

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55