Соціальний проєкт «Дитина. Допомога. Поруч»

29 травня 2024 року Хмельницька обласна рада спільно з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією розпочали реалізацію третього етапу соціального проєкту психологічної підтримки під назвою «Дитина. Допомога. Поруч». Він передбачає організацію навчальних заходів для освітян, спрямованих на підготовку фахівців-психологів до роботи з дітьми, їх родинами та іншими учасниками освітнього процесу.

Учасники проєкту, а це практичні психологи закладів загальної середньої освіти громад, отримають базові знання і навички для роботи з дітьми, які постраждали від наслідків війни та травматичних подій; навчаться організовувати та надавати психологічну допомогу дітям та членам їх родин; оволодіють інструментами для самодопомоги, саморегуляції, які зможуть застосовувати у своїй роботі та навчати інших. Також учасники проєкту опанують ефективні методи щодо профілактики емоційного вигорання для фахівців допомагаючих професій.

У заході взяла участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, яка зазначила, що подібні соціальні проєкти покликані покращити під час навчального процесу надання психологічної допомоги дітям.

З вітальним словом виступила Інна ШОРОБУРА. Психологи ХГПА виступали спікерами в данному прєкті.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55