Українці – нація героїв

В Україні 23 травня відзначають День героїв – день пам’яті всіх українців, котрі присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, день возвеличення духу українських воїнів-борців за волю України. В сьогоднішніх умовах ця пам’ятна дата стала символом незборимості української нації.
В читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася зустріч студентів факультету дошкільної освіти та психології ДО-21б (куратор Н.М. Миськова) із заслуженою журналісткою України Станіславою Людвігівною Старостіною.

Станіслава Людвігівна презентувала свої книги. Книгу пам’яті полеглих за Україну «Герої не вмирають – у пам’яті навічно» в двох частинах та «Ти – Герой України» (частина друга). У двох книгах пам’яті представлено кожного звитяжця з Хмельниччини, описано їх неоціненний подвиг в ім’я Перемоги України над ненависними російськими агресорами за період 2022-2023 рр. У книгу «Ти Герой України» увійшли розповіді легендарних захисників Ізюмської, Бахмутської фортець, сталевих Героїв полку «Азов», багатьох бранців російського полону. Кожна історія вміщена у книгу – це уроки небувалого героїзму та високого патріотизму, стійкості та незламності гідних лицарів України у боротьбі з російськими окупантами за волю, свободу та незалежність України.
Представляючи свої твори, Станіслава Людвигівна наголосила: «Кожен українець має пам’ятати кожного сина нашого краю, чия жертовність була заради України та мирної Європи, шанувати та цінувати подвиг героїчних захисників».
Студенти Півторацька Вікторія, Зайковська Крістіна, Плюник Анжела, Шкодюк Ірина, Халавчук Дар’я читали патріотичні вірші воєнної тематики. На завершення презентації відбулися автограф- і фотосесія з автором.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55