«Вічна пам'ять полеглим, вічна слава живим!»

Війна — це завжди трагедія ...
Але чи є у ній альтернатива?
Так є — це Перемога!

До уваги студентів та викладачів у читальній залі бібліотеки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії представлена розгорнута книжково-ілюстративна виставка, приурочена до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі.
Пройшло вже 79 років з того часу, коли закінчилась найкривавіша війна в історії людства. Тепер ми можемо більш адекватно оцінювати цю війну, її наслідки, а головне - причини її появи. Метою цього є аж ніяк не зменшення заслуг її героїв, а лиш розвіювання неправдивих стереотипів про неї.
Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну. Молімося за тих, хто бореться за нею знову!

Ми пропонуємо Вам переглянути історичні події тих часів під різними кутами зору і скласти власну думку про наслідки тієї війни. Багатогранність висвітлення теми виставки «Вічна пам'ять полеглим, вічна слава живим!» допоможе Вам у цьому.
Молоде покоління має знати та пам’ятати героїчне минуле своєї країни. Пам’ять і знання – нероздільні. Щоб не забувати, треба знову і знову перегортати вже відомі й відкривати нові сторінки історії, звертатися до невичерпних книжкових джерел.
Запрошуємо переглянути виставку.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55