Відбулися збори трудового колективу

26 грудня 2023 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулися збори трудового колективу за підсумками року та планами і завданнями на наступний 2024-й.
Відкрила збори голова первинної профспілкової організації працівників академії професор Лариса Зданевич. Лариса Володимирівна зазначила, що кожного дня ми висловлюємо слова подяки нашим ЗСУ за мужність, сталеву витримку та героїзм; за можливість працювати та захищати дисертації; вчитися, кохати, планувати майбутнє, за кожен світанок, що зустрічаємо завдяки нашим захисникам! Члени колективу вшанували пам’ять всіх, хто віддав своє життя за незалежність і територіальну цілісність України хвилиною мовчання! 

У ході зборів виступила доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна Шоробура. 

Під час промови Інна Михайлівна всебічно проаналізувала діяльність колективу академії; охарактеризувала організацію навчальної, наукової, виховної роботи, міжнародної діяльності. Говорила про необхідність збереження кадрового потенціалу та контингенту здобувачів освіти навчального закладу; розповіла про розширення освітніх послуг і проведення ліцензування та акредитацій освітніх програм в умовах воєнного часу. Було розглянуто низку важливих питань щодо розвитку дистанційної форми освіти, органів студентського самоврядування, волонтерського руху, фінансового та матеріально-технічного забезпечення академії тощо.
Приємним сюрпризом для усіх присутніх стали виступи фольклорного ансамблю студентів із Колядою під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Галини Яківчук та музичне новорічне вітання творчого дуету кандидатів педагогічних наук, доцентів Віри і Юрія Найдів. 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55